Koło Wędkarskie PZW „BRZANA” w Nozdrzcu dnia 23 czerwca br. zorganizowało na łowisku specjalnym w Temeszowie zawody wędkarskie o Mistrzostwo Koła metodą spławikową. Wędkarze rywalizowali o najwyższe laury w kategoriach: seniorzy (23 uczestników) oraz juniorzy (3 zawodników).

Padający deszcz nie zniechęcił uczestników do rywalizacji o najwyższe miejsce. Mimo trudnych warunków połowu uczestnicy tego dnia złowili piękne okazy ryb miedzy innymi okonie karpie, amury czy płocie. Komisja sędziowska po zważeniu złowionych ryb i zsumowaniu punktów wyłoniła zwycięzców w kategorii seniorów I miejsce zajął Mirosław Tomański zdobywając 7800 punktów, II miejsce z wynikiem 3250 pkt przypadło Krzysztofowi Toczek, zaś III lokata przypadła Mariuszowi Libowicz (3230 pkt). W kategorii juniorów I miejsce zajął Starzak Maksymilian (1320 pkt), II miejsce Kiełbasa Piotr (1270 pkt) zaś III miejsce Kiełbasa Bartłomiej (900 pkt).

Zwycięscy z rąk Prezesa PZW „BRZANA” Marka Owsianego otrzymali voucheryna zakup sprzętu wędkarskiego.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom zawodów, którzy przez kilka godzin walczyli dzielnie w nieustannie padającym deszczu. Po skończonych zawodach odbył się piknik wędkarski, który był okazją do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń